Середа, 21 листопада 2018 20:57

  ОТГ Одеської області за «преміальні» гроші від держави реалізували разом 59 великих проектів

  У квітні з держбюджету на розвиток ОТГ Одеської області Уряд спрямував майже 96 мільйонів гривень. За ці кошти 25 громад регіону до кінця року мають реалізувати 127 інфраструктурних проектів. Наразі з них повністю завершено 59 проектів і ще 30 перебувають на завершальній стадії. Здебільшого громади спрямовують кошти на закупівлю транспортних засобів, ремонт закладів освіти, покращення дорожньо-транспортної інфраструктури, вуличне освітлення, водопостачання. Про це кореспонденту інформагенції «Пульс Одещини» повідомили речники обласної державної адміністрації.

  На сьогоднішній день в області створено 31 ОТГ, на різних етапах об'єднання перебувають ще 5.

  Найкращі темпи реалізації проектів демонструють Авангардівська та Великомихайлівська селищні ОТГ, а також Дальницька, Знам’янська, Коноплянська, Маяківська, Куяльницька і Лиманська сільські ОТГ.

  Зазначимо, у 2018 році на розвиток 665 ОТГ України Урядом виділено майже два мільярди гривень. Кошти розподіляються лише між громадами, які було створено у 2015-2017 роках.

  Нагадаємо, в Одеській ОДА діє Координаційна рада об'єднаних територіальних громад, яку очолює голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов. Її мета - активізувати вирішення актуальних питань, які виникають на рівні місцевого самоврядування. Засідання ради проходять щомісячно.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.