Вівторок, 04 грудня 2018 20:38

    80 квартир і будинків придбано цьогоріч для дітей-сиріт Одеської області

    Понад 50 мільйонів гривень з 62 млн. державної субвенції розподілено на будівництво або придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це стало відомо під час селекторної наради Одеської обласної державної адміністрації з головами РДА, міст та ОТГ.

    «Це чудова можливість для того, аби забезпечити житлом дітей-сиріт та розвинути сімейні форми виховання. Цього року в Одеську область спрямовано найбільшу в країні субвенцію — обсягом майже 62 мільйона гривень. Наразі обласна комісія продовжує приймати, розглядати та погоджувати заявки. А завдання на місцях – сформувати їх та придбати ці об’єкти. Таким чином, до кінця грудня маємо розподілити ще 11,7 мільйонів гривень», — повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин. Він також звернувся до голів районів із дорученням пришвидшити роботу в цьому напрямку.

    Зазначимо, станом на початок грудня комісія погодила придбання восьми об’єктів під дитячі будинки сімейного типу і 74 житлових об’єкти для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Майже сім мільйонів гривень із розподілених коштів спрямовується на будівництво малого групового будинку.

    © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.