П'ятниця, 28 грудня 2018 20:46

  Не новорічний вердикт виніс адмінсуд Будинку культури села Знам’янка

  Не новорічний вердикт виніс Одеський окружний адміністративний суд Будинку культури села Знам’янка Іванівського району Одеської області, повідомляє кореспондент ІА «Трасса Е-95» для інформагенції «Пульс Одещини».

  Раніше повідомлялося, що служба з надзвичайних ситуацій висунула претензії Знам’янській сільській раді щодо виявлених порушень протипожежної безпеки в закладі культури села.

  Попри те, що сільською радою були вжиті деякі заходи з усунення цих недоліків, Одеський окружний адміністративний суд оцінив їх як недостатні і рішенням від 12 грудня постановив:

  «Застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду (контролю) у вигляді повного зупинення роботи Будинку культури, який розташований за адресою Одеська обл., Іванівський р-н., с. Знам'янка, вул. Лікарняна, 8а, та знаходиться на балансі Знам'янської сільської ради Іванівського району Одеської області, до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної, техногенної безпеки та у сфері цивільного захисту, які впливають на ризик виникнення надзвичайної ситуації, аварії чи пожежі, що можуть спричинити загрозу життю та здоров'ю людей».

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.