Вівторок, 29 січня 2019 08:13

  Продуктові магазини районного центру на Одещині взялися поширювати свою районну газету

  Продуктові магазини районного центру Одеської області взялися допомогти своїй редакції в поширенні районної газети "Вперед", - повідомляє кореспондент ІА "Трасса Е-95" для інформагенції "Пульс Одещини".

  За словами редактора газети Наталії Буковської, з початку року додатковий тираж газети погодилися реалізовувати 14 магазинів в Роздільній.

  «Поки це лише сто примірників, але початок закладено. Будемо сподіватися, що це джерело розповсюдження друкованого видання нашого району буде з часом ще більше благодатним", - зазначила Н. Буковська.

  Тираж газети у січні становить 2780 примірників, а повна річна передплата коштує читачам 252 грн. На думку керівника ТОВ "Роздільнянське видавництво газети" Вперед ", кількість передплатників буде додаватися, оскільки практика попередніх років показує, що не всі бажаючі бачити газету в своїх будинках встигають з різних причин підписати її вчасно.

  Раніше газета виходила двічі на тиждень: у середу на чотирьох, а в п'ятницю - на восьми шпальтах. Але в селах поштові відділення рік від року стали працювати все гірше, і в кращому випадку два номери газети передплатники отримували в один день - в п'ятницю. У зв'язку з цим редакція вирішила видавати газету раз в тиждень на 12 шпальтах формату А-3. Чотири смуги видаються в кольорі, решта - чорно-білі.

  Штат працівників редакції складається з восьми співробітників, які також працюють у редакційній торговій точці, що переважно торгує поліграфічною продукцією.

  Крім цього, доходи редакції приносить реклама в газеті, а органи влади району і міста свою діяльність висвітлюють у газеті на договірній основі.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.