Середа, 06 лютого 2019 13:39

  Діти-сироти двох сусідніх районів Одещини отримали документи на житло

  Діти-сироти двох сусідніх районів Одеської області отримали документи на житло, повідомляє кореспондент інформагенції "Пульс Одещини".

  Так, 1 лютого в Роздільнянській РДА вручили документи дітям-сиротам на п'ять квартир. Придбання житла реалізовано в світлі районної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківської турботи, осіб і молоді з їх числа на 2017-2019 роки».

  Голова райдержадміністрації Наталія Бараненко зазначила, що крім районного бюджету своїми грошима поділилися також Степова, Степанівська, Гаївська і Яковлівська сільради.

  Всього в минулому році в районі придбали 14 квартир і будинків для дітей цієї категорії на суму 3 млн. 267 тис. грн. Із них 7 квартир за рахунок державної субвенції.

  У свою чергу Анатолій Мітін з Іванівського району отримав будинок в селі Прохорове, який придбаний за рахунок коштів районного бюджету та грошей Бузинівської сільради. 6 лютого ордер на житло хлопцеві вручив глава Іванівської райдержадміністрації Віктор Лобач.

  Раніше повідомлялося, що за гроші держбюджету квартиру в райцентрі Іванівка у грудні минулого року служба у справах дітей Іванівської РДА придбала для дівчини-сироти Лізи Деркач з с. Баранове.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.