Вівторок, 19 лютого 2019 19:59

  Павлинська сільрада за свої гроші утеплить школу, побудує ФАП і чотири квартири фельдшеру та вчителям

  Павлинська сільрада Іванівського району Одеської області за свої гроші утеплить школу, побудує ФАП і чотири квартири для фельдшера і вчителів, повідомляє кореспондент ІА «Трасса Е-95» для інформагенції «Пульс Одещини».

  З цією метою депутати сільради на своїй сесії виділили школі 600 тис. грн., і 870 тис. грн. для будівництва нового ФАПу.

  «У нас давно порожня велика споруда колишнього дитячого садка, оскільки дошкільнята виховуються в Павлинському НВК. Сільрада вирішила цю будівлю реконструювати і розмістити в ній ФАП за новими вимогами. Він скоріше буде схожий на хорошу сільську амбулаторію», - розповіла виконуюча обов'язки голови сільради Олена Козакова.

  Ще одна частина цієї будівлі буде реконструйована під чотири квартири: одну з них виділять фельдшеру і три вчителям. Але по кошторису будівництва житла сільрада ще не визначилася. До слова, в Павлинській школі найбільш гостра в районі проблема з педагогічними кадрами. Тут не вистачає відразу вісім фахівців.

  За словами Олени Козаковою, перед сільрадою була дилема щодо школи: для поліпшення температурного режиму поміняти опалювальний котел або утеплити школу. Вирішили більше затратити коштів і утеплити будівлю свого навчального комплексу «школа-дитсадок».

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.