Неділя, 10 березня 2019 15:07

Команда «Розенфельд» із с. Конопляне стала чемпіоном Іванівського району з міні-футболу

10 березня команда «Розенфельд» із с. Конопляне достроково стала чемпіоном Іванівського району Одеської області з міні-футболу (футзалу), повідомляє кореспондент інформагенції "Пульс Одещини".

Всі шанси були в команди «Дружба народів» з с. Знам’янка з цим не погодитися і самим поборотися за чемпіонство.

Саме ці дві команди видали сьогодні справді чемпіонську гру.

Команда зі Знам’янки в другому таймі вела з рахунком 3:1, і більшість з присутніх в залі спорткомплексу схилялися в думці, що більш досвідчена і титулована команда «Дружба народів» не віддасть перемогу.

Проте останні 10 хвилин гравці «Розенфельду» (так колись називалася частина села Конопляне, в якому мешкали німці-колоністи) були нестримними і забили супернику п’ять голів, і в підсумку перемогли з рахунком 6:3.

За два тури до завершення першості району команда з с. Конопляне стала недосяжною для решти суперників.

Друге місце за футболістами з с. Знам'янка, а за третє ще триває боротьба.