Вівторок, 12 березня 2019 08:18

  Після виступу в Іванівці Катерина Бужинська потрапила в лікарню

  За повідомленнями ЗМІ, Катерина Бужинська потрапила в лікарню. Погане самопочуття її настигло в Болгарії. Нагадаємо, наприкінці лютого у співачки був шалений тур містами і містечками Півдня України, зокрема, вона дала концерт у райцентрі Іванівка Одеської області.

  В болгарській лікарні Катерина Бужинська занотувала доречні поради усім, хто дотримується скаженого ритму життя. Цими порадами співачка поділилася на своїй сторінці у Faceebok.

  «Усім привіт, ось до чого призводить скажений ритм життя, стрес, перевиснаження, невміння делегувати відповідальність (це стосується синдрому «мами, яка за все переживає»), та щільний гастрольний графік.
  Часто журналісти питають, як я витримую? Важко! Якщо хтось скаже інше - не вірте, це не правда. Бережіть себе і своє здоров‘я! Декілька пунктів, яким ми повинні сказати - Ні!

  1. Систематичний недосип. Здоровий сон становить 7,5-9 годин на добу. Саме таку кількість годин людині потрібно проспати, щоб серцева система була здоровою, а нерви – міцними. Внаслідок недосипу ми заповнюємо недолік енергії тим, що частіше і більше їмо, однак все одно не справляємося із завданнями на роботі, що, в свою чергу, веде до стресових ситуацій.

  2. Постійні стреси. З огляду на прагнення досягти кар’єрних висот, багато помічають за собою вічний поспіх, прагнення встигнути все зробити до дедлайну, і, як наслідок, починає поколювати серце. Стресові ситуації вдома, у навчанні, на роботі, коли навалюється купа справ, і лютий начальник з докором зауважує, що ви не справляєтеся, – такі ситуації ведуть до небезпечного захворювання – емоційного вигорання. Недарма наші бабусі говорили, що «всі хвороби від нервів». Стресові ситуації – пряма дорога до серцево-судинних захворювань.

  3. Гіподинамія, яка виникає внаслідок сидячої роботи і нестачі руху. У сучасному ритмі життя руху стає все менше, а техніки, яка нас від нього загороджує, все більше. Пересування більшості людей на автомобілях, перемикання телевізора за допомогою пульта, підняття в магазин не пішки, а на ескалаторі або ліфті. Цей список можна ще довго продовжувати. Тобто 22 століття, по суті, це вік, коли ми платимо за те, щоб менше рухатися. І що ми отримуємо натомість? Хвороби серця, судин, аритмію навіть у молодих людей.

  4. Часте вживання напоїв з підвищеним вмістом кофеїну є основою для виникнення проблем з серцем. У гонитві за підвищенням і успішною кар’єрою ми також не помічаємо, як з життєрадісних і здорових перетворюємося в людей, у яких в одній руці чашка кави, в іншій – упаковка пігулок від серця. Не зовсім гармонійний баланс, погодьтеся. Кава і чай, які ви п’єте протягом дня, рекомендується замінити водою з лимоном і відварами з трав, багатих мікроелементами і вітамінами. Також рекомендується повністю виключити вживання модних нині напоїв-енергетиків, які не є джерелами енергії, а іржею, що повільно роз’їдає серце і судини.

  5. Невміння делегувати відповідальність у жінок. Жінка тягне великий тягар відповідальності: робота-діти-приготування на кухні. Емансипація призводить до того, що в прагненні до загальної любові і бажанням все встигнути наше серце починає пустувати. Рекомендується почати правильно розподіляти роботу по дому, на роботі намагатися дотримуватися нормального робочого графіку, щоб залишався час, здоров’я і сили на улюблене хобі, яке, допомагає нам знайти гармонію в собі, заспокоїтися, привести думки і серцеву систему в порядок.

  6. Різке схуднення. Швидка втрата ваги сприяє виснаженню організму і різкого зниження оптимального відсотка жирової тканини, без якої нормальна робота серцево-судинної системи неможлива. Під час неграмотного схуднення ви зазвичай позбавляєте себе у добовій нормі вітамінів, віддаючи перевагу низькокалорійній їжі, що веде до виснаження серцевого м’яза. Рекомендується також уникати схуднення внаслідок різкого перепаду температур, що зазвичай буває при відвідуванні лазні і сидінні в парильні до тих пір, поки різко не підскочить тиск.

  7. Неуважність під час прийняття медикаментів. Завжди в інструкції до будь-якого лікарського препарату дається докладний опис побічних ефектів з акцентом на те, які препарати краще між собою не поєднувати, щоб не нашкодити роботі серця. Рекомендується дотримуватися цих правил для уникнення недуги.

  Полюбіть себе самого. Любити себе – означає добре спати, смачно і правильно харчуватися, знаходити час, щоб позайматися спортом разом зі своїми дітьми, вміти зупинятися, щоб відпочити від стресових ситуацій. А ваше серце за це відповість вам взаємністю», - вважає К. Бужинська.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.