П'ятниця, 15 березня 2019 19:32

  Роздільнянська райрада хоче поновити на посаді головного лікаря ЦРЛ і відразу ж його звільнити

  Роздільнянська районна рада Одеської області хоче поновити на посаді головного лікаря районної лікарні і відразу ж його звільнити, повідомляє кореспондент ІА «Трасса Е-95» для інформагенції «Пульс Одещини».

  Апарат райради підготував проект рішення для сесії депутатів, яким передбачені і відновлення на посаді Ігоря Бичкова, і його нове звільнення.

  Депутат Роздільнянського райради, який побажав бути не названим, пояснив, що в Роздільній триває багаторічне протистояння керівництва райради і головлікаря.

  Звільнений кілька років тому Ігор Бичков в судах домігся свого відновлення на посаді головлікаря. Поки тривали судові розгляди, райрада прийняла рішення, згідно з яким районна центральна лікарня стала називатися не комунальною установою, а комунальним підприємством. А це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці.

  На думку анонімного депутата з Роздільної, ситуація з І. Бичковим нагадує рішення уряду реорганізувати державну фіскальну службу України після постанови суду про поновлення на посаді керівника ДФСУ грішного Романа Насірова: рішення суду хочемо виконати, але відновлювати нікуди.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.