Понеділок, 25 березня 2019 17:00

Переможцем фіналу обласного етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт» стала команда з сільської школи

Переможцем фіналу обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт» стали учні зі школи с. Болгарка Роздільняського району Одеської області, повідомляє кореспондент ІА «Трасса Е-95» для інформагенції «Пульс Одещини».

У змаганнях, які відбулися в м. Роздільна 22 березня, взяли участь 15 команд з районів та міст Одеської області. Школярі змагалися у багатьох фрагментах легкоатлетичних видів спорту, а також демонстрували знання з історії українського козацтва.

Переможець обласного етапу представить Одещину на республіканських змаганнях.

Додомо, що команда з с.Болгарка перед цим перемогла в районних і в зональних обласних змаганнях. Тепер від неї чекають успішного виступу і на всеукраїнському рівні.

Другими у фіналі обласних змагань стали представники м. Южне, третіми - Малиновського району м. Одеси.