Середа, 03 квітня 2019 07:05

  Соціальна сфера району отримає на свій розвиток з райбюджету 25,5 млн. грн.

  Соціальна сфера району отримає на свій розвиток з райбюджету 25 млн. 466 тис. грн., повідомляє кореспондент ІА "Трасса Е-95" для інформагенції «Пульс Одещини».

  Після внесених наприкінці березня депутатами Роздільнянської райради Одеської області наприкінці березня корективів, на офіційному сайті райради з'явилося рішення про районний бюджет в новій редакції.

  Таким чином, з бюджету розвитку в поточному році район дасть комунальному закладу «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» 7 млн. 449 тис. грн. на потреби шкіл, дитячих садків. Зокрема, з цієї суми 1 млн. 500 тис. грн. буде витрачено на будівництво міні-стадіону зі штучним покриттям в селі Кошари. За півмільйона гривень мають відремонтувати дах у школі села Бурдівка (на фото), за 700 тис. грн. відремонтують фасад в школі с. Кам'янка.

  На ремонт амбулаторій, поліпшення водопостачання в населених пунктах району передбачено виділити 1 млн. 490 тис. грн.

  По 700 тис. грн. виділено на ремонт будинків культури в селах Єреміївка і Степанівка. Капітальний ремонт будинку культури №3 в смт Лиманське обійдеться льбюджету в 1 млн. 300 тис. грн.

  Має постати цьогоріч в новому обличчі перед громадськістю і районний будинок культури. На його відновлення з держбюджету район отримав субвенцію в розмірі 2 млн. 400 тис. грн.

  На ремонт дорожнього покриття вулиць у шести населених пунктах району з бюджету буде виділено 3 млн. 300 тис. грн.

  В цьому році в Роздільнянському районі продовжать програму придбання житла дітям-сиротам. На це передбачено в районному бюджеті 624 тис.грн., що в сумі з грошима сільських рад дасть можливість забезпечити дахом над головою багатьох сиріт.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.