Четвер, 11 квітня 2019 19:32

  Маленьким жителям невеликого села дорослі подарували дитячий садок

  Маленьким жителям невеликого села на Одещині дорослі подарували групу дошкільної освіти, повідомляє кореспондент ІА «Трасса Е-95» для інформагенції «Пульс Одещини».

  Дошкільний підрозділ увійшов до складу новоствореного Старостинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I-II ступенів - дитячий садок» Роздільнянського району. Все необхідне для дошкільнят створювалося за рахунок коштів сільської ради та районного бюджету.

  «На першому етапі група дошкільної освіти невеликого села розрахована на 20 діточок віком від 4 до 6 років. Сьогодні цього достатньо для потреб молодих сімей села Старостине. Додам, що охоплення дошкільною освітою є приорітетом у діяльності районної державної адміністрації. Перепрофілювання Старостинської школи у НВК триває з 2013 року, і тільки в цьому році це втілилось у життя», - зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Роздільнянської РДА Наталя Красножон.

  У день відкриття дошкільного підрозділу його вихованцям представники району вручили подарунки, а діти висловили подяку дорослим своїми сценічними виступами.

   

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.