Понеділок, 15 квітня 2019 19:55

  Шостий фестиваль-конкурс солістів-вокалістів ім. Миколи Огренича зібрав вихованців 14 музичних шкіл Одещини

  Шостий фестиваль-конкурс солістів-вокалістів ім. Миколи Огренича зібрав вихованців 14 музичних шкіл Одеської області, повідомляє кореспондент ІА «Трасса Е-95» для інформагенції «Пульс Одещини».

  Він відбувся в минулі вихідні на батьківщині співака в смт Іванівка, в стінах музичного навчального закладу, яке носить ім'я великого земляка.

  Перед початком фестивалю господарі і гості вшанували пам'ять Миколи Огренича біля бюста співакові і ректору, встановленому на території музичної школи.

  «За призи конкурсу змагалися майже 50 юних солістів-вокалістів у трьох номінаціях: академічний, народний та естрадний спів. Крім того, кожна з номінацій була поділена на три вікові групи. Ми нагородили багатьох учасників конкурсу», - зазначив голова Іванівської РДА Віктор Лобач.

  У цьому заході взяли участь юні шанувальники співу з Любашiвки, Великомихайлiвки, Ширяєвого, Одеси, Кароліно-Бугазу, Шабо, Роздiльної, Великодолинського та трьох музичних шкіл Iванiвського району,

  Серед журі конкурсу були вихованці Миколи Огренича по Одеській національній музичній академії ім. А. Нежданової. Після завершення виступу юних талантів вони дали підростаючому поколінню майстер-клас.

   

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.