Понеділок, 29 квітня 2019 08:34

  На відділенні інтенсивної терапії Іванівської ЦРЛ напишуть: створене за рахунок Бузинівської сільради

  На відділенні інтенсивної терапії в Іванівській центральній районної лікарні Одеської області напишуть: створене за рахунок Бузинівської сільради. Про це повідомляє кореспондент ІА «Трасса Е-95» для інформагенції «Пульс Одещини».

  На останній сесії сільради, в якій взяли участь голова Іванівської райдержадміністрації Віктор Лобач і виконуючий обов'язки головного лікаря ЦРЛ Вадим Гудима, депутати виділили другий транш для капітальної реконструкції будівлі колишнього відділення хірургії, в якому має бути відділення інтенсивної терапії.

  Три місяці тому Бузинівська сільрада для створення нового відділення вже виділила 250 тис. грн. Тепер депутати додатково надали ще півмільйона гривень.

  «Нам потрібно встигнути до 1 липня 2019 року відкрити відділення інтенсивної терапії, що дасть можливість зберегти районну лікарню. Дякую депутатам Бузиновский сільради за розуміння і підтримку потрібної справи», - зазначив глава райдержадміністрації Віктор Лобач.

  Подібні відділення вже відкриті в Окнянській, Арцизькій та інших районних лікарнях Одеської області. На місцях повинні підготувати необхідні приміщення відповідно до вимог, а обладнанням їм надає Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації.

  Такі підрозділи в закладах охорони здоров’я вкрай необхідні в екстремальних ситуаціях: при інфарктах, інсультах, коли допомогу потрібно надати за лічені години.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.