Субота, 04 травня 2019 10:34

  Сім сільрад Іванівського району дали 2 млн. 385 тис. грн. для створення у райлікарні відділення інтенсивної терапії

  Сім сільрад Іванівського району Одеської області дали 2 млн. 385 тис. грн. для створення у районній лікарні відділення інтенсивної терапії, повідомляє кореспондент ІА «Трасса Е-95» для інформагенції «Пульс Одещини».

  До Бузинівської сільради, яка внесла в реконструкцію будівлі колишнього хірургічного відділення 750 тис. гривень, долучилися Павлинська і Северинівська (по 400 тис.), Баранівська (350 тис.), Великобуялицька (200 тис.) сільські ради, Коноплянська ОТГ (250 тис.) і Петрівська селищна рада (35 тис.).

  «Реконструюється добротна будівля, яке зведена в 1929 році. Майстри до каменя-ракушняка оголюють стіни від старої штукатурки, встановлюють нову стелю, підлогу, вікна, двері. Фронт роботи - це 501 квадратний метр. Всього кошторис внутрішніх робіт складе 2 млн. 800 тис. грн.», - розповів заступник головного лікаря ЦРЛ з господарської частини Павло Огренич.

  За словами П. Огренича, ще потрібно буде відремонтувати дах будівлі, яка сьогодні є проблемною.

  Раніше повідомлялося, що подібні відділення вже відкриті в Окнянській, Арцизькій та інших районних лікарнях Одеської області. З цього приводу потрібно зазначити, що райони своїми силами повинні підготувати необхідні приміщення відповідно до вимог, а обладнанням їм надає Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.