Середа, 15 травня 2019 21:32

  Чотири сільради почали процедуру створення четвертої ОТГ в Іванівському районі

  Чотири сільради почали процедуру створення четвертої об'єднаної територіальної громади в Іванівському районі Одеської області, повідомляє кореспондент ІА «Трасса Е-95» для інформагенції «Пульс Одещини».

  Про це керівники і депутати Бузинівської, Білчанської, Баранівської сільських рад та Іванівської селищної ради заявили на спільній нараді, яка відбулася 15 травня при голові Іванівської райдержадміністрації.

  Домовилися, що центр громади буде в Іванівці.

  «Всю процедуру реально пройти за два місяці. Проведення перших виборів в нашу ОТГ реально провести вже восени», - зазначив глава Бузинівської сільради Олександр Дерев'янко.

  Таким чином, до складу різних ОТГ можуть увійти до кінця року 11 сільрад, які функціонували в районі до процесу децентралізації.

  Разом з тим, Павлинська сільрада вже давно намагається влитися в Красносільську ОТГ сусіднього Лиманського району, але на цьому шляху виникли деякі перепони законодавчого рівня.

  Ще не визначилася зі своєю перспективою Северинівська сільрада.

  Нагадаємо, що в Іванівському районі вже діють Знам’янська і Коноплянська ОТГ, а 30 червня буде створена Великобуялицька об’єднана громада.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.