Четвер, 16 травня 2019 22:03

  Суд виправдав підполковника поліції з Іванівки за звинуваченням у хабарництві

  Роздільнянський районний суд Одеської області виправдав колишнього заступника начальника Іванівського відділення поліції підполковника Ігоря Завьорткіна, якого звинувачували в отриманні хабара у розмірі 15 тис. грн. Про це повідомляє «Думская».

  Суд вважає, що сторона обвинувачення не змогла довести факт скоєння підполковником кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 ст. 368 КК України.

  Підполковнику інкримінували вимагання та отримання хабара від громадянина, який демонтував, щоб продати на металобрухт, трубу системи зрошення в селищі міського типу Радісне. Це нібито сталося в листопаді 2017 року.

  Суд розцінив дії правоохоронців, які затримали поліцейського, як провокацію хабара, а докази, які вони зібрали, визнав неналежними. Наприклад, при просвічуванні рук затриманого так і не знайшли слідів спеціальної фарби, якою позначають купюри. Крім того, Феміда встановила, що ніяких заяв про несанкціонований демонтаж і крадіжку металевих труб системи зрошення в Радісному поліція не отримувала.

  Крім того, окружний адміністративний суд задовольнив позов Ігоря Завьорткіна і скасував наказ про його звільнення, відновивши офіцера на посаді і стягнувши з Головного управління Національної поліції невиплачену йому зарплату в розмірі 113 тисяч грн. Підполковник Завьорткін відновлений в правах.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.