Середа, 05 червня 2019 07:55

  90 школярів Роздільнянського району відпочинуть у таборі "Патріот"

  У військово-патріотичному таборі "Патріот" зможуть оздоровитися цього літа 90 старшокласників Роздільнянського району Одеської області, повідомляє кореспондент інформагенції «Пульс Одещини».

  Школярі відпочиватимуть і оволодіватимуть азами військової справи на базі школи с. Кам'янка.

  За словами начальника відділу освіти, молоді та спорту Роздільнянської РДА Наталії Красножон, всі витрати на обмундирування, харчування та проживання юнаків у таборі фінансуватиме районний бюджет відповідно до програми розвитку району.

  «У школі села Кам'янка створені хороші умови для такого відпочинку. Раніше табір «Патріот» розгортав свою діяльність в літню пору на березі Кучурганського водосховища. У зв'язку з претензіями різних контролюючих і дозвільних служб, довелося перемістити його в мальовниче село Кам'янку. Село поруч з м. Роздільна, тут добра транспортна розв'язка. Батькам і юнакам сподобалася програма перебування курсантів у таборі », - зазначила Н. Красножон.

  Старт роботі табору «Патріот» в Роздільнянському районі дали 3 червня. Його начальником призначений учитель міської школи №2 Сергій Миндру.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.