Неділя, 30 червня 2019 07:15

  Вбивство Даші Лук'яненко: сім'ю вбивці перевірили на детекторі брехні, - ЗМІ

  Мати підозрюваного у вбивстві 11-річної Даші Лук'яненко Миколи Тарасова знала про злочин до затримання сина, повідомляє «Gazeta. ua».

  Експерти в передачі "Говорить Україна" тричі проводили жінці тестування на поліграфі.

  "На запитаннях про те, чи знала вона, що цей злочин скоїв її син до того моменту, коли поліція знайшла тіло дівчинки, у мами постійно виникало реагування, яке вказує на те, що вона приховує цю інформацію і що цей момент вона знала... Вона знала про те, що ці дії вчинив її син", – повідомив експерт.

  Однак, що жінка не відреагувала на питання про те, як саме дізналася про злочин. Експерт припустив, що мати Тарасова просто підозрювала сина у вчиненні вбивства.

  Брат затриманого відповідав на ті ж запитання, перебуваючи підключеним до детектора брехні. Він справді не знав про вбивство.

  Таким же був результат перевірки батька підозрюваного. Тест підтвердив, що він дізнався про скоєний злочин на роботі (ринку) від сусідки по контейнеру.

   

  Нагадаємо, 13 червня в районному центрі Іванівка Одеської області зникла 11-річна Дарина Лук'яненко. Дівчинка пішла на заняття в танцювальний гурток і не повернулася додому.

  Дитину цілодобово шукали півтисячі людей: поліція, Нацгвардія, кінологи, рятувальники, волонтери, водолази і пілоти.

  19 червня було знайдено тіло Дарини у вигрібній ямі в будинку жителів районного центру Тарасових.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.