Субота, 03 серпня 2019 20:37

  Голова Роздільнянської райради забрав собі повноваження РДА щодо управління закладами освіти

  Голова Роздільнянської районної ради Одеської області Фелікс Сігал все більше і більше перебирає на себе функції районної державної адміністрації, повідомляє кореспондент інформагенції «Пульс Одещини».

  Зокрема, рішенням сесії райради від 30 липня 2019 року Ф. Сігал забрав собі повноваження райдержадміністрації щодо управління закладами освіти, вказавши всьому Роздільнянському району, що відділ освіти РДА – це вже колишній орган управління освітньою галуззю.

  У цьому рішенні районної ради зазначається:

  «1. Уповноважити голову Роздільнянської районної ради укласти контракти, додаткові угоди до контрактів з керівниками закладів загальної середньої освіти Роздільнянської районної ради Одеської області на той самий строк на тих саме умовах.
  2. Вважати такими, що втратили чинність контракти з керівниками закладів загальної середньої освіти Роздільнянської районної ради Одеської області, що були укладені між колишнім Органом управління – відділом освіти Роздільнянської районної державної адміністрації та керівниками закладів загальної середньої освіти Роздільнянської районної ради Одеської області з моменту підписання нових контрактів».

  Зазначимо, що Ф. Сігал став депутатом Роздільнянської районної ради від Опозиційного блоку. Проте в районі подейкують, що на позачергових виборах у Верховну Раду він був за «Слугу народу».

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.