Понеділок, 26 серпня 2019 08:47

  Громадськість Ширяївського району взялася рятувати річку Великий Куяльник

  Громадськість Ширяївського району Одеської області вирішила рятувати річку Великий Куяльник на її ділянці в Петровірівській сільраді, повідомив  кореспондент інформагенції «Пульс Одещини».

  21 серпня за роботу на берегах річки взялися співробітники райдержадміністрації на чолі з головою РДА Оксаною Орел, місцевої сільради, активні мешканці села Петровірівка.

  Разом вони розчистили русло і береги річки від сміття.

  «Попрацювали ми і навколо родзинки заплави річки, благодатного джерела, який приваблює багатьох і є місцем відпочинку для жителів всієї округи», - зазначила співробітник Ширяївської РДА Вікторія Яковченко.

  Нагадаємо, що в березні поточного року Куяльницький лиман на законодавчому рівні отримав статус курорту державного значення. Але лиман без свого основного джерела поповнення запасів води і відповідних мінералів, яким є річка Великий Куяльник, не зможе повернути собі колишні позиції. Її русло на відстані 150 км від лиману бере початок в Подільському районі, і проходить також через Ананьївський, Ширяївський та Іванівський райони.

  Нині річка перебуває у вкрай занедбаному стані. Не чекаючи, поки на державному рівні будуть знайдені кошти на її порятунок, громадськості інших районів не зайве було б взяти приклад з активу Ширяївського району.

  Фото Вікторії Яковченко, смт Ширяєве.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.