Субота, 31 серпня 2019 12:30

  Керівник Одеської області подякувала голові Іванівської РДА за роботу

  Виконуюча обов’язки голови Одеської ОДА Світлана Шаталова 30 серпня відвідала Іванівський район.

  Вона була в захваті від побаченого в місцевій лікарні.

   У пості на своїй сторінці у Facebook керівник області щиро висловила компліменти посадовцям району, які дбають про сферу охорони здоров’я:

  «Сьогодні ми відкрили в Іванівській ЦРЛ наше шосте, круте і сучасне відділення екстреної медичної допомоги!

  Тут за необхідності пацієнтам буде проведено рентгенологічне та ультразвукові обстеження, також вони будуть мати змогу отримати консультацію від фахівців Одеської обласної клінічної лікарні за допомогою телемедицини в режимі он-лайн. За необхідності стабілізувати пацієнта в тяжкому стані та після стабілізації, за необхідності, перевести до обласних медичних закладів.

  Важливу роль в наданні медичної допомоги в Emergency department відіграє кабінет телемедицини, адже він з’єднаний з обласним центром телемедицини.

  Хочу сказати, що телемедична мережа Одеської області унікальна, до неї підключено 84 медичних закладів, проконсультовано майже тисячу пацієнтів. Вже пів-України приїхало до Одещини побачити на власні очі, як це вдалося Одещині! Всі в шаленому захваті, вони лише мріють, а у нас вже це працює, як у всьому цивілізованому світі!

  Ми плануємо подальший розвиток і розбудову відділень Emergency department по всій Одеській області.

  Це величезна робота, що дасть шалений поштовх зміни ЯКОСТІ медичних послуг українцям та врятує багато життів.

  Тепер для вас кілька цікавих фактів з Іванівського району:

   Для вирішення кадрового питання місцева програма «Розвиток сільської медицини» передбачає 1 тис грн.. молодим спеціалістам та оплату житлово-комунальних посгуг. Зараз отримують доплати 10 Інтернів та 2
  молодих спеціалістів.

  Іванівський ЦПМСД має середню заробітну плату лікаря –18900 грн, середню заробітну плату медичної сестри –6605 грн. Заключено декларацій на 29.08.2019 р. – 19792 чоловік - 75.3%
  ОДА подані документи на будівництво Амбулаторії загальної практики сімейної медицини у смт Радісне, по вул. Центральна, 1, а також для амбулаторії придбано новий автомобіль.

  Зроблений ремонт ФАПу с.Білка (проведення капітального ремонту покрівлі, утеплення стін, фасадні роботи) за гроші місцевого бюджету, та програми ААР/ПРООН «Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей»

  Планується продовження ремонтів! Вже повним ходом йде відновлення відділення травматології з просторою операційною і зручними палатами, що для розташованої на Київській трасі Іванівськоі ЦРЛ, надзвичайно актуально!

  Головний лікар ЦРЛ Гудима Вадим працював в місті Одеса. Переїхав до Іванівки, робить лапароскопічні операції (!!!). Знаєте, такий вогонь і душа в його словах! Ми поговорили також з пацієнтами. На всі мої прискіпливі питання - тільки схвальні відгуки. Питаю - Чи буває так? Всі кажуть, що в Іванівці тільки так і буває. Цікаво, що ж там за рецепт щасливих пацієнтів? Відтепер за обміном досвідом - всі до Іванівки!

  Дякую за величезну роботу Віктору Лобачу, головам сільських рад, Коноплянської та Знам’янської ОТГ за підтримку і співфінансування ремонтних робіт», - зазначила С. Шаталова.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.