Вівторок, 03 вересня 2019 06:51

  Фаст-фуди Одеської області перевірять на безпечність та якість харчових продуктів

  2 вересня 2019 року відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням виконуючої обов'язки голови Одеської обласної державної адміністрації Світлани Шаталової з приводу спалаху харчового отруєння серед населення селища Авангард Овідіопольського району. Про це повідомила пресс-служба ОДА.

  Начальник управління Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області Лідія Степанова повідомила, що до КУ «Міська клінічна інфекційна лікарня м. Одеси» госпіталізовано 31 особу, із них 8 дітей віком до 17 років з попереднім діагнозом гастроентероколіт. Захворілі пов’язують своє захворювання з вживанням шаурми, об’єкт реалізації якої розміщений за адресою: селище Авангард Овідіопольського району, вул. Торгова, 11/2.

  У ході санепідобстеження встановлено порушення вимог санітарного законодавства та законодавства про безпечність та якість харчових продуктів.
  Світлана Шаталова доручила Держпраці в Одеській області та ДФС в Одеській області провести ретельну перевірку щодо зазначених питань.

  Виконуючий обовязки директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ігор Гінжул зазначив, що у всіх постраждалих осіб спостерігалась однотипна клінічна картина з ознаками харчового отруєння, скаргами на підвищення температури тіла до 38 градусів. Загальний стан оцінений, як середньої важкості, усі отримують лікування у повному обсязі.

  З метою попередження подібних випадків комісією ТЕБ і НС одноголосно підтримано пропозицію щодо створення органами місцевого самоврядування робочих груп із залученням фахівців Держпраці для моніторингу умов і діяльності об’єктів громадського харчування.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.