Четвер, 05 вересня 2019 20:27

  Команда державних службовців Біляївського району стала переможцем обласної спартакіади

  Команда працівників держустанов Біляївського району Одеської області стала переможцем у загальнокомандному заліку обласної спартакіади серед державних службовців, яка відбулася 4 вересня ц.р. в райцентрі Овідіополь. Про це повідомив кореспондент інформагентства "Пульс Одещини".

  Слідом за переможцями призові місця в командному заліку вибороли представники Великомихайлівського та Іванівського районів.

  Всього в спартакіаді взяли участь держслужбовці з 20 районів Одещини.

  Зазначимо, що змагання були представлені такими видами спорту, як волейбол (до складу команд могли входити чоловіки і жінки), футзал (серед чоловіків), а також настільний теніс, шахи та шашки (серед чоловіків і жінок).

  Так, команда держслужбовців з Біляївки завоювали перемогу в турнірі з футзалу, і посіли друге місце з волейболу, поступившись у фіналі колегам з Іванівки (на фото знизу). В окремих видах спартакіади переможцями і призерами стали представники 14 районів.

  За підсумками турніру буде сформована збірна, яка з 22 по 28 вересня представить Одещину на всеукраїнській спартакіаді держслужбовців в Ужгороді.

   

   

   

   

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.