Неділя, 15 вересня 2019 10:01

    Одразу три котеджі отримали діти-сироти у селі Лиманського району

    Одразу три котеджі отримали у селі Фонтанка Лиманського району Одеської області родини, які беруть під опіку багато дітей-сиріт, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

    У цих будинках проживатимуть діти, які залишились без батьківського піклування і яких візьмуть під опіку батьки-вихователі. Кожен двоповерховий особняк розрахований на родину з 12-ма дітьми, тож загалом новозбудоване житло дасть родинний затишок 36-ом сиротам.

    «Я дуже хочу, щоб ці будинки стали місцем, де знайдуть сімейне щастя знедолені діти, де вони зростатимуть в любові у родинному колі, де матимуть приклад сімейних цінностей для створення власних родин у майбутньому. Реформа деінституціалізації, що зараз триває, якраз і передбачає виведення дітей з інтернатних закладів і переведення їх на сімейні форми виховання. Крім турботи про неповнолітніх дітей, ми переймаємось і квартирними питаннями сиріт з числа молоді. За два останні роки власне житло за рахунок бюджетних коштів отримали майже 30 осіб, що виросли без батьківського піклування. Це дуже приємні і радісні події, коли сироти отримують свій дах над головою», – підкреслив голова Лиманської райдержадміністрації Василь Приймак.

    © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.