Вівторок, 24 вересня 2019 14:08

  Понад 800 юнаків з Одеської області підуть невдовзі на строкову військову службу

  На Одещині незабаром розпочнеться осінній призов юнаків на строкову військову службу.

  За словами заступника голови призовної комісії — військового комісара Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) полковника Євгена Борисова, у ході цьогорічної осінньої кампанії планується призвати понад 800 юнаків — мешканців Одещини. Половина з них проходитиме службу в Збройних Силах України, решта — в Національної гвардії, Державній прикордонній службі та Державній спеціальній службі транспорту.

  — Призовникам слід пам’ятати, що відстрочка від призову надається тільки за рішенням призовної комісії,— наголосив військовий комісар Євген Борисов. — Тож, якщо є підстави для її отримання, слід заздалегідь принести довідки та документи до своїх районних територіальних центрів задля уникнення непорозумінь. Це стосується й тих юнаків, які змінили місце проживання та не повідомили про це представників терцентрів, у яких вони знаходяться на військовому обліку.

  Також офіцер підкреслив, що на Одещині проживає розумна та освічена молодь. Свідченням тому є факт, що відстрочку в зв’язку з навчанням отримають більшість юнаків призовного віку. Ті ж, хто буде призваний на строкову службу, до виконання завдань в районі бойових дій залучатися не будуть.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.