Четвер, 10 жовтня 2019 09:06

  НАЗК виявило у декларації голови РДА з Одещини недостовірні відомості на 2 млн. грн.

  Національне агентство з питань запобігання корупції при перевірці декларації колишнього голови Березівської районної державної адміністрації Одеської області Геннадія Заболотного виявило ознаки кримінальних правопорушень. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

  У декларації за 2017 рік Г. Забалотний зазначив недостовірні відомості щодо розміру часток члена сім’ї (дружини) у статутних капіталах підприємств, а також недостовірно вказав розмір отриманих ним та дружиною доходів. Загальна сума недостовірних відомостей у декларації становить понад 2 млн. гривень.

  Обґрунтований висновок щодо ознак кримінального правопорушення буде направлено до Національної поліції.

  НАЗК нагадує, що відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб встановлена статтею 366 – 1 Кримінального кодексу України.

  Також зазначається, що затвердження обґрунтованого висновку та направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не є визнанням особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.