Четвер, 07 листопада 2019 18:33

  Забудовник сільської амбулаторії в Роздільнянському районі забрав гроші і втік з об’єкту

  У селі Яковліка Роздільнянського району Одеської області забудовник у серпні припинив будівництво амбулаторії, не дивлячись на отримане фінансування об’єкту. Зведено лише фундамент та декілька стін. Про це повідомляє кореспондент ІА «Главком» .

  «У цій амбулаторії мали отримувати медичні послуги більш ніж дві тисячі людей. Але забудовник припинив роботи, не виконавши й 30%. Зараз триває судовий процес, але це не причина залишати село без лікарні. Ми продовжимо фінансування, аби будівництво розпочалося найближчим часом», - повідомив радник голови Одеської ОДА Денис Ванаш.

  Також була перевірена амбулаторія у селі Гребеники Великомихайлівського району. Там завершено вже 95% робіт. Наразі лікарня готується до підключення сучасного обладнання до мереж та благоустрою території. Невдовзі до медичних послуг амбулаторії отримають доступ близько 15 тисяч жителів з 9 населених пунктів.

  Добудувати об’єкт без затримок вдалося завдяки об’єднанню у територіальну громаду. Таким чином, сусідні населені пункти змогли дофінансувати проєкт більш ніж на мільйон гривень.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.