Субота, 09 листопада 2019 10:21

  Інтернет G5 пошириться Одещиною з будівлі на Дерибасівській,19

  Полігоном для тестування технології надшвидкісного інтернету G5 Національна комісія державного регулювання у сфері зв’язку та інформатизації своїм рішенням обрала в Одесі перший поверх будівлі по вулиці Дерибасівській,19.

  У ході тестування нового покоління світової павутини Нацкомісія визначила заходи для уникнення шкідливих завад, електромагнітних завад, ризику для здоров’я та безпеки людей, домашніх тварин та майна, за умови яких можлива демонстрація радіообладнання технології 5G дочірнім підприємством з 100% іноземними інвестиціями «Еріксcон».

  Зокрема, монтаж, встановлення та випромінювання електромагнітної енергії тестових базових станцій повинен відповідати Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» із проведенням належного аналізу ризиків та доведенням до громадян достовірну і своєчасну інформацію про наявні та можливі фактори ризику для їх здоров'я та їх ступінь, від впливу електромагнітних випромінювань тестових базових станцій.

  Тестування проводитимуть півроку - 1 грудня по 31 травня наступного року.

  Нагадаємо, що крім Одеси Нацкомісія зв’язку обкатає нову технологію високошвидкісного інтернету п’ятого покоління ще у п’ятьох містах України

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.