Середа, 04 грудня 2019 19:10

  Пожежа спричинила в Одесі чергову трагедію

  Довідка Одеської ОДА про пожежу, яка виникла в Приморському р-ні м. Одеса по вул. Троїцька, 25.

  4.12.2019р. о 10:12 надійшло повідомлення про задимлення на третьому поверсі 6-ти поверхової будівлі Одеського коледжу економіки та права.

  Підрозділи автоматично спрямовані за підвищеним номером виклику “Пожежа Ранг 1-БІС”.

  Після отримання інформації від оперативного чергового Одеської ОДА на місце інциденту виїхали керівники структурних підрозділів та перший заступник керівника В’ячеслав Овечкін.

  О 10:17 по прибуттю першого відділення встановлено загорання в кімнаті на третьому поверсі, оголошено підвищений номер виклику “Пожежа Ранг 3”.

  Організовано роботи по евакуації людей з 2-го та 3-го поверхів. Площа пожежі склала 700 м. кв.

  О 10:47 надійшло повідомлення про двох постраждалих пожежних під час ліквідації, яких госпіталізовано каретою ШМД до кліники “Інто-Сана”.

  Об 11:01 площа пожежі склала 1000 м. кв.

  Об 11:13 за попередньою інформацією від “103” постраждало 8 осіб, двоє з яких — співробітники ДСНС, всіх постраждалих госпіталізовано до медичних закладів м. Одеси.

  О 14:18 пожежу локалізовано на площі 4000 м. кв.

  Каретами ШМД було доставлено до лікарень міста постраждалих 22 особи, з яких 7 співробітників ДСНС. Загинула 1 особа.

  Серед постраждалих:
  — 15 мешканців Одеси
  — 3 мешканців Біляївського району
  — 2 мешканців Роздільнянського району
  — по 1 мешканецю з Тарутинського та Лиманського району.

  Бригадами швидкої медичної допомоги безпосередньо з місця подій до медичних установ було евакуйовано 15 осіб. Ще 3 особи буди доставлені з місця проживання та 4 особи звернулися до медиків самостійно.

  Постраждалі отримали опіки різного ступеня важкості та локалізації, також отруєння продуктами горіння та травми різного ступеня важкості.

  Після локалізації пожежі структурні підрозділі щогодинне доповідають керівнику Одеської ОДА Максиму Куцому про стан потерпілих та про ліквідацію наслідків пожежі.

  Завтра відбудеться засідання комісії з Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ній буде оприлюднена детальна інформація щодо пожежі.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.