Субота, 14 грудня 2019 08:46

  Спирт з Придністров’я до села Кучурган переправляли спиртопроводом через місцевий лиман

  На Одещині співробітники СБ України спільно з обласною прокуратурою виявили та припинили масштабне контрабандне переміщення в Україну контрафактного спирту з території невизнаної Придністровської Молдавської республіки.

  Оперативники спецслужби встановили, що мешканці одного з прикордонних селищ області налагодили незаконні поставки алкоголю із Придністров'я. Для цього вони спорудили трубопровід, який пролягав на дні Кучурганського лиману. Спирт закачували до підземних сховищ, споруджених на території домогосподарства одного із зловмисників із села Кучурган Роздільнянського району Одеської області. Пропускна спроможність трубопроводу становила до 80 тонн сурогату на місяць. Збували спитр місцевим підпільним виробникам алкоголю.

  Викрили зловмисників під час чергового трансферу. Ділки планували перемістити в Україну 12 тонн спирту. Під час обшуків правоохоронці виявили тонну вже закачаного спирту, пластикові цистерни ємністю понад 10 тонн та технічне обладнання для забору і зберігання сурогату.

  У межах відкритого провадження за фактом контрабанди вирішується питання щодо притягнення зловмисників до відповідальності та демонтаж трубопроводу.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.