Субота, 04 січня 2020 10:01

  Різдвяна благодійна акція редактора інтернет газети «Взгляд из Одессы»

  Редактор інтернет газети «Взгляд из Одессы» Ігор Столяров готується до чергової благодійної акції. На своїй сторінці у Facebook він закликав однодумців зробити свій внесок у корзину різдвяних гостинців для соціально незахищених жителів сіл області:

  «Шановні друзі,

  5, 6 та 7 січня вже вихідні дні. Тому розпочинаю збір пожертв на закупівлю калачів дітям та одиноким мешканцям сіл, про які забула влада. Там немає автобусного сполучення та будь-яких крамниць. Там немає нічого крім жебрацького життя…
  Ви самі вирішите скільки готові пожертвувати на чергову Різдвяну благодійну акцію. Чим більше пожертв тим більше подарунків та світлин тих кого я від вашого імені привітаю.
  Ви можете купити хоч 300 калачів самі. Я лише заберу їх та розвезу селами.
  Якщо не маєте часу ходити по ринках та купляти калачі ви можете зробити свій внесок на мою нову картку Приватбанку 5168 7427 1094 3121.
  Картка оформлена на мене.
  Звичайно, що за підсумками поїздки ви побачите фоторепортаж.
  Під час минулих поїздок я відвідував села Савранського, Захарівського, Великомихайлівського, Іванівського, Роздільнянського, Ананьївського, Балтського, Ширяєвського, Любашівського, Балтського районів Одеської області.
  Мене не лякають відстані. Головне, - кількість калачів які треба передати бідним людям. Якщо калачів багато є сенс їхати чим далі.
  В Одеській області є родини які навіть про смачний калач з ізюмом мріяти не можуть. Давайте принесемо у їхні хати атмосферу свята.
  Господь віддячить за Ваші добрі справи.
  Збір пожертв триватиме до 6 січня. Від завтрашнього дня готовий їхати на ринок, щоби купити, в тому числі на ваші пожертви, якнайбільше калачів».

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.