Вівторок, 21 січня 2020 10:49

  В Одесі посадовці міграційної служби налагодили бізнес із легалізації іноземців

  В Одесі посадовці міграційної служби налагодили бізнес із легалізації іноземців

  Співробітники Служби безпеки України викрили посадових осіб Головного управління Державної міграційної служби в Одеській області на отриманні неправомірної вигоди за легалізацію іноземних громадян на території нашої країни.

  Співробітники спецслужби встановили, що за різні суми грошової винагороди посадовці безпідставно подовжували іноземцям терміни перебування в Україні, виготовляли посвідки на тимчасове проживання та документи, необхідні для набуття українського громадянства. Вартість «послуг» зловмисників становила від $3 до 5 тисяч і залежала від платоспроможності замовників та складності випадку.

  Організатора злочинної схеми правоохоронці затримали відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у середмісті Одеси після отримання від «клієнта» частини хабара у розмірі $500. Загалом зловмисники оцінили своє сприяння в $1 300.

  У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо здійснення затриманому повідомлення про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.