Понеділок, 10 лютого 2020 19:02

  Мешканець Одещини налагодив виробництво і збут алкоголю у промислових масштабах

  Служба безпеки України викрила підпільне виробництво і продаж великих партій небезпечної для життя й здоров'я громадян контрафактної підакцизної продукції.

  Мешканець одного із селищ Овідіопольского району організував у власному домогосподарстві цех з виробництва фальсифікованого алкоголю. Сурогат чоловік виготовляв із сировини сумнівної якості в антисанітарних умовах. Готовий товар він реалізовував до закладів роздрібної торгівлі регіону.

  Під час обшуків у цеху правоохоронці вилучили понад 3 тонни спирту невідомого походження, готовий до збуту сурогат, харчові ароматизатори, барвники і пакувальну тару. Також у підвальних приміщеннях будівлі виявлено виробниче обладнання із 40 однотонних та інших ємностей для виготовлення контрафакту.

  За оперативною інформацією, до протиправної діяльності, зокрема контрабанди спирту в Україну, причетні посадовці місцевих підрозділів контролюючих органів.

  У межах відкритого кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення та притягнення до відповідальності винних осіб.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.