Понеділок, 10 лютого 2020 20:16

  Павлинська сільрада знову опинилася у складі Красносільської ОТГ

  Події навколо Павлинської сільської ради Іванівського району з приводу її перспектив у процесі формування ОТГ певною мірою нагадують гостросюжетний фільм.

  У своїй публікації від 25 грудня 2019 року видання «Пульс Одещини» було категоричним і стверджувало, що Павлинській сільраді не вдасться вирватися з обіймів свого теперішнього райцентру Іванівка.

  Зокрема, наприкінці минулого року на карті Одеської обласної державної адміністрації щодо перспективних ОТГ, Павлинська сільрада була в складі Іванівської ОТГ, хоча тривалий час актив сільради такій перспективі пручався, і хотів, щоб сільрада йшла в бік Одеси.

   

   

  Проте минуло трохи більше місяця, і Павлинська сільрада знову опинилася в контурах Красносільської ОТГ Лиманського району. І це та карта, яку Одеська ОДА на початку лютого захищала в Києві.

   

   

  Хто і як впливає на такий карколомний перебіг подій, видання «Пульс Одещини» не знає, як не знає і про остаточні контури ОТГ в Одеській області.

  Про цей процес більше знає працівник апарату Верховної Ради Ірина Гриб. Кому цікава тема формування ОТГ на Одещині, варто зайти на сторінку Ірини у Facebook.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.