Понеділок, 20 липня 2020 07:44

  Розподіл ОТГ у складі нових районів Одеської області

  До складу нових районів Одеської області увійдуть такі ОТГ:

  Березівський район (з центром у місті Березівка). ОТГ у складі району: Андрієво-Іванівська, Березівська, Великобуялицька, Знам’янська, Іванівська, Коноплянська, Курісівська, Миколаївська, Новокальчевська, Петровірівська, Раухівська, Розквітівська, Старомаяківська, Стрюківська, Чогодарівська, Ширяївська та Березівська.

  Білгород-Дністровський район (з центром у місті Білгород-Дністровський). ОТГ у складі району: Дивізійська, Кароліно-Бугазька, Кулевчанська, Лиманська, Маразліївська, Мологівська, Петропавлівська, Плахтіївська, Саратська, Сергіївська, Старокозацька, Татарбунарська, Тузлівська, Успенівська, Шабівська та Білгород-Дністровська.

  Болградський район (з центром у місті Болград). ОТГ у складі району: Арцизька, Бородінська, Василівська, Городненська, Криничненська, Кубейська, Павлівська, Тарутинська, Теплицька та Болградська.

  Ізмаїльський район (з центром у місті Ізмаїл). ОТГ у складі району: Вилківська, Кілійська, Ренійська, Саф’янівська, Суворовська та Ізмаїльська.

  Одеський район (з центром у місті Одеса). ОТГ у складі району: Авангардівська, Біляївська, Великодальницька, Великодолинська, Вигодянська, Визирська, Дальницька, Дачненська, Доброславська, Красносільська, Маяківська, Нерубайська, Овідіопольська, Таїровська, Теплодарська, Усатівська, Фонтанська, Чорноморська (селищна і міська), Южненська, Яськівська та Одеська.

  Подільський район (з центром у місті Подільськ). ОТГ у складі району: Ананьївська, Балтська, Долинська, Зеленогірська, Кодимська, Куяльницька, Любашівська, Окнянська, Піщанська, Савранська, Слобідська та Подільська.

  Роздільнянський район (з центром у місті Роздільна). ОТГ у складі району: Великомихайлівська, Великоплосківська, Затишанська, Захарівська, Лиманська, Новоборисівська, Роздільнянська, Степанівська, Цебриківська та Роздільнянська.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.