Четвер, 14 липня 2016 17:38

  Активісти хочуть відновити на посаді звільненого голову райдержадміністрації

  Активісти громадської організації на офіційному сайті глави держави зареєстрували петицію за №22/026373-еп. від 13.07.2016 і просять Президента України відновити на посаді голови Роздільнянської райдержадміністрації Одеської області Андрія Карпенка.

  «Шановний пане Президенте!

  15 червня Ви підписали Розпорядження про прийняття відставки Андрія Аркадійовича Карпенка з посади Голови Роздільнянської районної державної адміністрації. Таким чином Ви зробили свято для ворогів України, представлених в районі «Опозиційним блоком», та корупційній мафії, тим, кому Карпенко заважав розкрадати бюджетні кошти в Роздільнянському районі.

  Наш район є одним із найскладніших в Одеській області. Не через матеріальні чинники. Найголовнішими проблемами є високий рівень корупції та сепаратиських настроїв.

  Роздільнянський район потребував сильного та принципового керівника. Таким став Андрій Аркадійович Карпенко, який переміг у відкритому конкурсі та був призначений Вами на посаду голови Роздільнянської районної державної адміністрації у вересні 2015 року.

  Боротьба з корупцією дала свої плоди - рішенням Роздільнянської районної ради від 12 квітня 2016 року Андрію Карпенко без будь-яких підстав була висловлена недовіра.

  Причинами оголошення недовіри є перешкоджання розкраданню бюджетних коштів та боротьба з тіньовою економікою. Тому протизаконність і безпідставність цього рішення буде доведена в суді», - йдеться в тексті цієї петиції.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.