Середа, 11 жовтня 2017 17:08

  Голова Одеської ОДА узгодив з іноземцями серйозні інвестиційні проекти

  Два нові олієекстракційні заводи, а також комплекс зі зберігання та перевалки зерна збудують у Лиманському районі Одеської області.

  Про це повідомляє кореспондент інформагенції "Пульс Одещини".

  Проект проінвестують підприємці з Сінгапуру та США. Відповідний трьохсторонній Меморандум підписали 10 жовтня голова ОДА Максим Степанов, директор Сінгапурської компанії «Дельта Вілмар» Андрій Романцов та директор американської компанії «Грейн Агро Інвест» Сергій Тормоса. Загальний об’єм інвестицій складає 300 мільйонів доларів. За ці гроші на Одещині створиться додатково 600 робочих місць.

  «Сьогодні Україна займає лідируючі місця за експортом зернових, кукурудзи, рапсу та ряду інших сільськогосподарських продуктів. Проте, здебільшого - це сировина. Але нам необхідно посилювати виробництво та експорт переробленої продукції. «Дельта Вілмар» та «Грейн Агро Інвест» - це компанії, які планують інвестувати кошти саме в переробку. Необхідно ліквідувати систему, коли ми відправляємо зерно, а потім привозимо в країну макарони. Ми можемо виробляти все тут. І інвесторам слід поспішати вкладати кошти в Україну», – наголосив Максим Степанов.

  Сінгапурська компанія «Дельта Вілмар» є одним з найбільших переробників сільськогосподарських продуктів у світі. Підприємство розширить виробництво та збудує новий завод загальною потужністю більше 600 тисяч тонн на рік. Додатково сінгапурці створять причал з перевалки олії та шроту потужністю до трьох мільйонів тонн на рік.
  «Я впевнений, виробництво необхідно робити там, де є сировина. А в Одеській області є все, що нам необхідне – матеріали, спеціалісти та гарні умови для бізнесу. Ми плануємо реалізувати свій проект протягом двох років», – зазначив голова правління компанії «Дельта Вілмар СНД» Дхруба Чаран Панда.

  А компанія з США «Грейн Арго Інвест» побудує комплекс зі зберігання та перевалки зерна, а також олієекстракційний завод.

  Розвиток аграрної галузі та стимулювання інвестицій в економіку області є одними з ключових напрямків Стратегічного плану розвитку Одеської області Максима Степанова «Розумний Регіон».

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.