Понеділок, 06 листопада 2017 21:54

    Замість року служби в армії хлопець з Одещини обрав чотири роки тюрми

    За самовільне залишення військової частини або місця служби солдата Ш. однієї з військових частин на Одещині засуджено до 4 років 1 місяця позбавлення волі з відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі. Такий вирок виніс Біляївський районний суд Одеської області, повідомляє кореспондент інформагенції «Пульс Одещини» з посиланням на прес-службу військової прокуратура Одеського гарнізону Південного регіону України.

    Вказаного військовослужбовця у жовтні 2015 року було засуджено за аналогічний злочин до 4 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки. Однак жодних висновків солдат не зробив, продовживши після суду незаконно перебувати поза межами частини до серпня 2016 року, чим повторно вчинив самовільне залишення військової частини та був відсутній на службі тривалістю 10 місяців.

    При призначенні остаточного покарання суд на підставі ст. 71 КК України за сукупністю вироків, шляхом часткового приєднання покарання за попереднім вироком, відправив вказаного солдата до місць позбавлення волі строком на 4 роки 1 місяць.

    © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.