Четвер, 01 лютого 2018 07:41

Хокеїсти із села Знам’яка вибороли Кубок виклику

28 січня в райцентрі Лиманського району Одеської області, - смт Доброслав, відбувся хокейний турнір Кубок Виклику, повідомляє кореспондент інформагенції «Пульс Одещини».

У турнірі взяли участь хокейні дружини з м. Южне, с. Знам’янка Іванівського району, з с. Першотравневе і смт Доброслав Лиманського району.

У стартовій грі турніру між командами ХК «Южний» та ХК «Знам’янка» з рахунком 6:3 перемогу здобули посланці іванівщини. Потім схрестили ключки ХК «Доброслав» і ХК «Южний». Господарі виграли з рахунком 3:2.

Фінальна гра видалася напрочуд результативною.

Наприкінці першого періоду Сергій Юрдик, Олег Ковалів та Олександр Жебженяк тричі вразили ворота суперника, зробивши рахунок 3:1 на користь знам’янців.

У другому періоді рахунок вже був 8:2, а в третьому результат матчу для господарів став провальним – 13:3.

Відзначилися Піщевят Ігор, Габатель Віктор, Дорошенко Євген та Іван Жебженяк.

Селище Доброслав завжди славилося підтримкою своєї команди, ближче до 12 години біля сотні мешканців з дітьми, друзями, рідними прийшли підбадьорити спортсменів. Але і рідні стіни не допомогли.

Переможці та призери турніру були нагороджені почесними Кубками та грамотами.