Вівторок, 06 лютого 2018 19:11

  Іванівська РДА закликає підприємців, громадян встановлювати в себе відеоспостереження – дієвий інструмент протидії злочинності

  Часті випадки крадіжок майна у громадян, зазіхання кримінальних осіб на матеріальні цінності установ, організацій, підприємств змушують всіх вживати додаткових заходів безпеки, а не лише розраховувати на правоохоронців. Бо для кожного будинку чи магазину поліцейського нагляду не вистачить.

  Практика засвідчує, що дієвим інструментом протидії злочинності та підтримання правопорядку є встановлення відеоспостереження біля житлових будинків, будівель установ, організацій, магазинів, на вулицях тощо.

  Це дає змогу не лише фіксувати все, що відбувається довкола різних об’єктів, а й є струмуючим фактором для осіб, що вдаються до крадіжок, грабежів та інших злочинів.

  На засіданні колегії райдержадміністрації 31 січня схвалено проект районної програми профілактики правопорушень на 2018 рік, яка має дати старт встановленню в населених пунктах району системи відеоспостереження.

  Однак можливості районного бюджету обмежені, тож про безпеку біля своїх будівель, об’єктів торгівлі та громадського харчування, споруд установ та організацій мають подбати їх власники.

  Здебільшого для одного господаря жилого будинку встановлення індивідуального відео спостереження може бути дещо затратною справою, то в цій справі доречно кооперуватися декільком сусідам.

  Але є чимало прикладів, коли власники садиб встановлюють у себе відео спостереження індивідуально і самотужки. Для наочності наведемо реальний випадок: житель Іванівки має батьківську спадщину в селі Іванівського району, до якої почали навідуватися непрошені гості. Тепер завдяки відео спостереженню він має змогу через інтернет бачити в своїй квартирі в Іванівці, що відбувається на території садиби отчого дому за 12 кілометрів від райцентру. Крім того, його безпровідні камери відеоспостереження мають пам'ять запису перебігу подій протягом кілька десятків днів.

  Словом, на власній безпеці та схоронності свого майна не варто економити. Саме відео спостереження є дієвим інструментом протидії злочинності та підтримання правопорядку біля свого житла, на територіях своїх об’єктів підприємницької та господарської діяльності тощо.

  Сектор з питань взаємодії з
  правоохоронними органами, оборонної
  та мобілізаційної роботи, запобігання та
  виявлення корупції апарату райдержадміністрації

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.