Середа, 02 травня 2018 07:40

  Іванівський район делегував своїх представників до рад двох госпітальних округів

  Іванівський район Одеської області делегував своїх представників до рад ІІІ та ІV госпітальних округів, які поділили між собою його населені пункти.

  Нагадаємо, що розпорядженням Кабінету міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1010-р затверджено перелік та склад госпітальних округів Одеської області.

  Зокрема, до госпітального округу №3 увійшли:

  Березівський, Лиманський, Миколаївський райони та пів Іванівського району: Петрівська, Великобуялицька, Бузинівська, Павлинська сільські ради, Коноплянська сільська об’єднана територіальна громада;

  до госпітального округу №4:

  Роздільнянський, Ширяївський, Захарівський райони та пів Іванівського району: Іванівська, Баранівська, Білчанська, Северинівська сільські ради, Знам’янська сільська об’єднана територіальна громада.

  На сесії Іванівської районної ради районної ради, що відбулася 24 квітня, з метою сприяння організації та функціонування мережі закладів охорони здоров’я, що входять до зазначених госпітальних округів, ухвалене рішення про делегування представників району для роботи у складі їх рад.

  У складі ради III госпітального округу працюватимуть: Беспалий Олександр Валерійович, голова ради; Дєчев Микола Георгійович, голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів; Дучева Євдокія Георгіївна, Великобуялицький сільський голова; Ярова Людмила Михайлівна, сімейний лікар амбулаторії загальної практики-сімейної медицини смт Петрівка.

  У складі IV госпітального округу: Білоус Лілія Леонтіївна, керівник апарату районної державної адміністрації; Гудима Вадим Анатолійович, заступник головного лікаря з медичної частини комунального закладу “Іванівська ЦРЛ”.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.