Вівторок, 29 травня 2018 21:52

  Жителі Павлинської сільради закликають депутатів переглянути рішення про приєднання до Красносільської ОТГ

  Жителі Павлинської сільради Іванівського району Одеської області закликають своїх депутатів переглянути рішення про приєднання до Красносільської ОТГ Лиманського району, повідомляє кореспондент ІА "Трасса Е-95" для інформагенції «Пульс Одещини».

  Під таким зверненням до депутатів сільради свої підписи поставили понад 150 жителів сіл Лізинка і Павлинка.

  "Багато жителів наших сіл стурбовані рішенням депутатів сільради про приєднання до Красносільської ОТГ. На зібраннях, які проводилися в селах, було дуже мало жителів, а більшість наших односельців просто не знали про їх проведення. Багато жителів села Павлинка, і майже усі села Лізинка виступають проти такого майбутнього. Тому ми вимагаємо скасувати рішення Павлинскої сільради від 6 квітня цього року про добровільне приєднання усіх наших семи сіл до Красносільської ОТГ", - розповіла один з ініціаторів цього звернення Любов Рожко.

  Законодавством передбачено, що рішенню депутатів Павлинської сільради з цього питання повинні сліпо слідувати усі сім населених пунктів, хоча географічно вони мають історичне спільне зі своїми сусідами. Наприклад, село Лізинка знаходиться поруч із селом Великий Буялик, з яким у лізинців більше спільного, ніж з центром своєї сільради - селом Павлинка.

  До того ж село Великий Буялик (до 2016 року – с. Благоєве) заявило про бажання стати центром ОТГ.

  Тож жителі с. Лізинка можуть опинитися в ситуації, коли центр сусідньою ОТГ буде розташований за чотири кілометри, а своєї ОТГ з центром в с. Красносілка - за 30 км.

  "Такої перспективи жителі Лізинки не хочуть, як не хочуть її й інші села сільради, які можуть опинитися в подібній ситуації", - відзначила активіст Л. Рожко.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.