Субота, 02 червня 2018 13:24

  Жителі смт Цебрикове на знак протесту перекрили трасу Одеса - Київ

  Жителі смт Цебрикове Великомихайлівського району Одеської області на знак протесту перекрили трасу Одеса - Київ.

  Сталося це вчора, 1 червня.

  Громадський активіст Василь Сидорак на своїй сторінці у Facebook з цього приводу написав:

  «Чому вчора жителі Цебриково перекривали трасу Е-95?
  Наскільки я зрозумів, в двух словах ситуація в Цебриково наступна.
  29 жовтня 2017 року в Цебриківській ОТГ відбулись вибори голови і депутатів. За результатами виборів обрали нового голову Матрос Тетяну, сформували депутатський корпус.
  Але групі місцевих ділків це не сподобалось. Їх не влаштував новий голова і депутатський склад. Ділки заручившись підтримкою "зверху", почали двіжнячити проти новосформованої селищної ради. Спочатку вони намагались через суд скасувати результати виборів. Це їм не вдалось.
  Тоді ділкі від імені голови і 15 депутатів написали підроблені заяви про відставку за власним бажанням з підробленими підписами. Цебриківська виборча комісія на підставі цього, не перевіряючи справжності заяв, взяла і призначила нові вибори. На 3 червня.
  Кошти з державного чи міського бюджету на вибори не виділялись. Проведення виборів фінансують приватні особи. Не держава, не місцева рада, а приватні особи (!!!)
  Одні з тих хто підтримує цей бєзпрєдєл відомі в Одесі одіозні депутати обласної ради Віталік Саутьонков і Вітя Баранов. Вони приїхали в Цебриково з купою "тітушок", які мають охороняти фейкові вибори.
  Люди звертались в різні інстанції - реакції жодної. Щоб привернути увагу президента - вирішили перекрити трасу».

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.