Середа, 06 червня 2018 13:23

  Містечко колишньої військової частини на Одещині скоро стане дитячим табором

  Містечко колишньої військової частини в Одеській області скоро стане дитячим військово-патріотичним табором, повідомляє кореспондент ІА "Трасса Е-95" для інформагенції "Пульс Одещини".

  Дитячий табір розгорне свою роботу на території острівка оазису в степу Роздільнянського району, розташованого між селами Петро-Євдокіївка і Бецилове, четвертий рік підряд.

  "Цей табір є дітищем громадської організації "Громада Роздільнянщини". У нім мають можливість оздоровитися і отримати ази армійського загартування юнаки і дівчатка з різних районів області. Особливо хочу виділити Великомихайлівський район, який, окрім господарів, найкраще представлений в таборі з-поміж районі області. Сподіваюся, що й інші райони також захочуть оздоровити в нім своїх школярів", - розповів керівник табору Володимир Василенко.

  Вартість двотижневої путівки без вартості військової форми складає 1 тис. 780 грн. В неї входить триразове харчування, меню якого складене з урахуванням помірних фізичних навантажень, екскурсії на кораблі військово-морських сил, на пограничні застави, в музеї. Програмою перебування в таборі передбачено моделювання азів армійської служби.

  У ці дні в таборі готуються до першої зміни, яка працюватиме з 11 по 23 червня.

   

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.