Четвер, 07 червня 2018 08:12

  Одеська ОДА визначила рейтинги районів за результатами І кварталу

  Лиманський район посів перше місце у рейтингу районів Одеської області за результатами оцінки діяльності голів РДА за І квартал 2018 року. За перші три місяці він зберіг позиції лідера за більшістю показників. Про це стало відомо під час засідання колегії Одеської обласної державної адміністрації.

  «Висновки будуть зроблені за результатами півріччя. В деяких районах є погіршення ситуації. Мене цікавить, що зроблено головами райдержадміністрацій, що робиться та яким чином. Я вже прийняв рішення і подав відповідні звернення до Президента – він підтримав, так і надалі будемо робити», - зазначив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

  Друге місце в рейтингуванні посів Білгород-Дністровський район, який має найкращі показники за темпами зростання доходів місцевих бюджетів. У трійку лідерів також увійшов Саратський район: тут спостерігається зростання обсягів прямих іноземних інвестицій на 1 особу та зниження кількості облікованих правопорушень.
  Цього року до рейтингу включено додаткові 4 показники для оцінювання.

  «До рейтингу було включено оцінювання ще з 4 показників. А саме: темп зростання або зменшення прямих іноземних інвестицій, середньомісячна заробітна плата штатних працівників, черги дітей у дошкільних закладах та питома вага дітей, охоплених позашкільною освітою», - підкреслив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної адміністрації Дмитро Радулов.

  Останнє місце в рейтингу посів Миколаївський район, який має низький рівень оцінки практично за всіма показниками – найнижчий обсяг капітальних інвестицій на 1 особу, відсутність виробництва м’яса, молока, окрім того, там продовжує зростати податковий борг.

  Нагадаємо, рейтинг діяльності 26 районів Одеської області вперше презентовано влітку 2017 року. У дослідженні порівнювали результати роботи РДА за основними показниками: промисловість, будівництво, сільське господарство, капітальні та прямі іноземні інвестиції, а також рівень сплати населенням житлово-комунальних послуг.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.