Середа, 13 червня 2018 22:24

  Медичні працівники Одещини сьогодні заполонили театр опери та балету

  Медичні працівники Одеської області в театрі опери та балету приймали вітання з нагоди свого професійного свята. Почесні грамоти Одеської обласної державної адміністрації найкращим лікарям урочисто вручив голова ОДА Максим Степанов.

  «Ви маєте найважливішу та найскладнішу з професій. Професію, якій останні декілька десятків років приділяли занадто мало уваги. Саме тому, забезпечення гідних умов для роботи лікарів — є одним з наших головних пріоритетів. Ми впровадили реформу сільської медицини. Це — є те, що кардинально змінює життя в кожному з районів. Телемедицина дозволяє людям лікуватися на місці, не виїжджаючи з рідного села. Ми відкрили сучасний реперфузійний центр в Балті, запустили найбільший в Україні центр нефрології в Одесі, дали старт Єдиній диспетчерській службі швидкої допомоги. Так, сьогодні медицина Одеської області змінюється — змінюється на краще. Проте попереду ще багато роботи», - підкреслив Максим Степанов.

  Відзначили нагородами медпрацівників за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток охорони здоров’я та вдосконалення медичного обслуговування населення. Почесні грамоти також отримали працівники Військово-медичного клінічного центру Південного регіону за самовідданість та професіоналізм, виявлені в наданні медичної допомоги постраждалим та рятуванні поранених військовослужбовців.

   

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.