Неділя, 12 серпня 2018 15:30

  «Трапезі» доводиться долати перешкоди на шляху становлення свого виробництва в Іванівському районі

  ТОВ "Трапеза" не втрачає оптимізму, долаючи важкі бюрократичні перешкоди на шляху становлення свого підприємства в смт Радісне Іванівського району Одеської області, повідомляє власний кореспондент ІА "Трасса Е-95" для інформагенції «Пульс Одещини».

  Про бажання розгорнути свою діяльність на території колишнього цукрового заводу в смт Радісне фірма заявила рік тому, підписавши відповідну угоду з Іванівською райдержадміністрацією.

  "Бюрократичні перешкоди і опір перед "Трапезою" зустрічаються на кожному кроці тернистого шляху становлення свого виробництва у селищі. У питаннях оформлення документів на оренду землі, дозволів на будівництво доводилося звертатися за сприянням і до голови облдежадміністрації Максима Степанову, і до його першого заступника Олександра Терещука. Незважаючи на різні труднощі і втрачений час, керівництво фірми цілеспрямовано здійснює задумане. Будівництво виробництва в селищі йде повним ходом", - розповів глава Іванівської РДА Віктор Лобач.

  За словами В.Лобача, вже зараз фірма платить місцевому бюджету 373 тис. грн. на рік за оренду землі. У першому кварталі наступного року виробництво буде введено в експлуатацію, а це десятки нових робочих місць і відповідні надходження до бюджету Знам’янської ОТГ.

  ТОВ "Трапеза" в смт Радісне займатиметься зберіганням і розфасовкою круп, у першу чергу - рису.

   

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.