Вівторок, 11 вересня 2018 11:32

  Школа с. Баранове Іванівського району зустріне зиму з новою котельною, відремонтованим дахом і внутрішнім туалетом

  Школа с. Баранове Іванівського району Одеської області зиму зустріне з новою котельною, відремонтованим дахом, заасфальтованою територією і внутрішніми туалетами, повідомляє кореспондент ІА "Трасса Е-95" для інформагенції «Пульс Одещини».

  За словами голови Іванівської РДА Віктора Лобача, вирішити школі актуальні проблеми спільно допомогли влада сільради і району.

  Зокрема, в котельній школи окрім газового устаткування тепер паралельно функціонуватиме і альтернативне обладнання на пелетах.

  "На прикладі свого дитсадка, який також опалюємо пелетами, переконалися в значній економії коштів у порівнянні з використанням природного газу. У школі також пелети будуть основним джерелом тепла", - розповіла Баранівський сільський голова Наталія Кужельникова.

  Нагадаємо, що альтернативне опалювання в школі встановлене при сприянні Австрійського агентства розвитку, також свої внески за умовами проекту зробили громада села Баранове і районний бюджет. До речі, проект презентувала минулого року в селі Баранове Надзвичайний і Уповноважений посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер.

  Зазначимо, що цього року на кошти сільради відремонтований дах школи, яку успішно протестували цими днями рясні дощі. У свою чергу з районного бюджету були виділені кошти на будівництво в школі внутрішнього туалету. Радує школярів і заасфальтована територія школи.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.