Четвер, 20 вересня 2018 22:08

  Жителі смт Радісне проти міні-ТЕС з переробки сміття. Але ще мають змогу змінити свою позицію

  Жителі смт Радісне Іванівського району Одеської області висловилися проти будівництва на околиці селища міні-ТЕС з переробки сміття, що, в свою чергу, сприяло б створенню додаткових 150 робочих місць.

  Про це кореспондент інформагентства «Трасса Е-95» дізнався від заступника голови Знам’янської ОТГ Олександра Коваліва.

  Нагадаємо, що така перспектива відкривалася перед селищем після зустрічі з посланцем інвесторів, які просилися в Радісне. Все залежало від думки громадськості з цього питання.

  «В смт Радісне відбулися громадські слухання з питання будівництва міні-ТЕС із сортування та переробки сміття. Залучення німецького інвестора могло підняти на інший рівень життя мешканців Радісного. Але, на жаль, більша частина громадян, яка була присутня на цьому заході, живе ще радянським часом. І європейський курс життя із лякає. Результат громадських слухань такий: будівництву міні-ТЕС з сортування та переробки сміття та додаткових близько 150 робочих місць – "ні"», - зазначив О. Ковалів.

  Разом з тим, як повідомив мешканець сусіднього с. Знам'янка Василь Сидорак, через тиждень в селищі відбудуться ще одні громадські слухання з цього питання. Позиція жителів Радісного може змінитися.

  © 2015 Пульс Одещини. All Rights Reserved.